اشتراک مطلب

راهنما و مشاوره برندگان لاتاری

امتیاز 4.64/5
مجله حامی مهاجر / مهاجرت و اقامت / اخذ اقامت آمریکا / لاتاری گرین کارت آمریکا چیست / راهنما و مشاوره برندگان لاتاری
مقالات مرتبط
رزرو وقت مشاوره
میخواهید بدانید که آیا با شرایط فعلیتان امکان اخذ اقامت کدام کشور ها را دارید ؟ تکمیل فرم ارزیابی
سرفصل ها

بررسی شرایط برندگان لاتاری 2021

 اولین گام برای برندگان لاتاری بررسی شرایط ادامه مسیر و هزینه های پیش رو میباشد. در این مقاله اطلاعاتی در مورد هزینه ها و شرایط یک برنده لاتاری تا اخذ ویزا را بررسی خواهیم کرد. هدف آشنایی شما با مسیر یک برنده لاتاری تا اخذ ویزای لاتاری است.
بعد از تبریک بابت انتخاب شدن شما برای برنامه لاتاری گرین کارت آمریکا اطلاعاتی در این مورد خدمتتون عرض می کنم که قطعا میتونه راهگشای شما برای ادامه این مسیر باشد. مهاجرت موضوع بسیار سختی در زندگی هست و فارغ از نوع ویزا هر اشتباهی در طول مسیر میتونه صدمات روحی و مالی برای شما به دنبال داشته باشد.
اول از همه اشتباهاتی که در این پروسه ممکن است روی دهد را بررسی خواهیم کرد. این اشتباهات به سه دسته تقسیم می شوند. یک دسته اشتباه فقط باعث ضرر مالی میشه، مانند کارهایی ک شما انجام می دهید که اصلا نیاز نیست. مانند ارزش گزاری املاک و تاییدیه های بی فایده از وزارت خانه های مختلف روی اسناد خاص که ممکن است میلیون ها تومان هزینه به دنبال داشته باشد. دسته دوم باعث اضافه شدن پروسه بررسی پرونده شما خواهد شد که با توجه به تعداد مشخص و محدود ویزای لاتاری و ضرب الاجل این برنامه، احتمال از دست رفتن شانس ویزای شما را افزایش می دهد، مانند کسری برخی مدارک یا عدم انجام اموری که شما برای انجامشون فقط یک روز فرصت دارید و دسته سوم اشتباه، آنهایی هستند که باعث عدم صدور ویزا می شود. توجه کنید که تصمیم افسر کنسولی آمریکا غیر قابل تجدید نظر هست. اگر نظر به عدم صدور ویزا داشته باشد، مسلما ویزایی به شما تعلق نخواهند گرفت یا می تواند برعکس باشد. 
نکته قابل توجه در مورد آمریکا این هست که شما برخی موارد رو نمی توانید پیش بینی کنید و صرفا باید تجربه قبلی داشته باشید. مثلا رفتار سفارت آمریکا در مورد مرجع صدور مدرک دیپلم در ارمنستان با سفارت آمریکا در امارات متفاوت است و مدرکی که سفارت آمریکا در امارات میپذیرد ممکن است مورد پذیرش سفارت امریکا در ارمنستان نباشد، یا مدارک بونافایدی که در سفارت آمریکا در امارات ارائه می دهید قابل پذیرش توسط سفارت امریکا در آنکارا نیست. و نکته آخر اینکه شما سفارت را انتخاب نمیکنید، بلکه شما اظهار تمایل به سفارتی میکنید اما در نهایت بسته به ترافیک کاری سفارت ها، KCC تصمیم می گیرد که شما باید برای مصاحبه به کدام سفارت بروید، پس برای سفارت خاصی برنامه ریزی نکنید و لازم به ذکر است که شما باید آمادگی برای هر رفتاری از هر سفارتی داشته باشید.

هزینه های یک برنده لاتاری تا آمریکا

ارقامی که اعلام می شود برای زمانی است که این مقاله تهیه شده و ممکن است زمانی که شما این مقاله را می خوانید، نرخ ها تغییراتی داشته باشه. شما نفری 330 دلار هزینه برای مصاحبه سفارت میپردازید و حدود 270 دلار تا 500 دلار بسته به وضعیت واکسیناسیون هزینه مدیکال خواهید پرداخت. البته هزینه مدیکال در کشور های مختلف متفاوت است. هزینه تور را به روز محاسبه کنید. در بهترین شرایط 5 روز حضور در خاک کشوری که در آن مصاحبه میکنید نیاز هست و ممکن است بسته به زمان مصاحبه این حضور تا 15 الی 20 روز هم به طول بیانجامد. البته راهکار برای کم کردن این زمان ها هست که به صورت کیس به کیس بسته به زمان مصاحبه قابل مانور خواهد بود. هزینه سفر به آمریکا هم در سایت های فروش بلیط قابل مشاهده است. اجاره خانه در آمریکا از 500 دلار تا 2000 دلار به صورت متوسط و عمومی در دسترس هست. البته حقوق هم به نسبت این هزینه ها بسیار بالاست و شما اگر مثلا یک گرافیست معمولی باشد ماهانه بالغ بر 6000 دلار درامد خواهید داشت.

در مورد حکم ترامپ و ممنوعیت صدور ویزا برای ایرانیان

رئیس جمهور آمریکا ترامپ، حکمی مبنی بر عدم صدور ویزا برای ایرانیان صادر کرد که برخی ایالات نسبت به این حکم شکایت کردند. شکایت به دیوان عالی که بالاترین مقام حکومتی آمریکا است ارجاع شد و انتهای ماه جون که اواسط تیر ماه خواهد بود حکم نهایی دراین مورد صادر شد. با توجه به اینکه قبلا چندین بار احکام ممنوعیت سفر ترامپ در دادگاه های پایین تر شکسته شده انتظار میرود مجدد این اتفاق بیافتد و این ممنوعیت سفر به طور کامل برچیده شود. البته این ممنوعیت صرفا مربوط به لاتاری نیست و هرگونه صدور ویزا برای ایرانیان ممنوع شده غیر از ویزای دانشجویی. این ممنوعیت به دلیل عدم تاریخ انتهایی حکم، توسط دادگاه های آمریکا مغایر قانون اساسی و قانون عمومی شناخته شده است. اما به هر حال طبق روال عادی باید حکم نهایی را دادگاه عالی صادر کند و رای آن قابل استناد برای صدور حکم های بعدی در این زمینه خواهد بود.

از کجا شروع کنیم؟

اولین کاری که یک برنده لاتاری انجام میدهد تکمیل فرم های آنلاین مربوطه است که اولین آن فرم DS-260 میباشد. در همه جا میخوانید که هر کسی زودتر این فرم را تکمیل و ارسال کند زودتر مصاحبه میشود و شانس بیشتری دارد، این جمله اشتباه است. هر شخصی که برنده لاتاری شده یک شماره پرونده دارد. این شماره تعیین کننده وقت مصاحبه خواهد بود، پس در تکمیل فرم عجله نکنید. اما قبل از کارنت شدن کیس باید نسبت به تکمیل و امضای فرم اقدام کرده باشید در غیر این صورت برای ورود به سیکل اداری مجبور به انجام پروسه های غیر ضروری خواهید شد که ممکن است برایتان گران تمام شود. معمولا همه برنده های لاتاری تا انتهای ماه می فرم هایشان را ارسال کرده اند. در صورتی که فرمتان را دیر ارسال کردید حتما با مرکز کنتاکی کنسولی ارتباط بگیرید.

شماره پرونده چیست ؟

شماره پرونده یا CASE NUMBER شامل عدد و حروفی است که وضعیت پرونده شمارا مشخص میکند. مثلا کیس2019AS00001212 بیان گر این است که این کیس برای سال 2019 است و از آسیا انتخاب شده است و اگر کیس نامبر 2020AS00001515 باشد مشخص می کنید که این کیس برنده سال 2020 می باشد. عدد 1212 نشاندهنده این است که این کیس 1212 امین درخواستی است که به صورت اتفاقی توسط کامپیوتر انتخاب شده. تمامی کیس ها پشت سر هم هستند. از 1 شروع و برای ایرانیان حدود 10000 تمام میشود. این به این معنا نیست که 10000 ایرانی انتخاب شده اند. مثلا کیس 1 از ایران و کیس 2 از هند و کیس 3 از افغانستان و کیس 4 و 5 و 6 میتواند از ایران و به همین ترتیب از آسیا انتخاب میشوند و به ترتیب به همین شماره به مصاحبه میروند. شماره کیس مثل شماره کارت بانکی می باشد. میتوانید به دیگران بدهید اما تاریخ تولد مثل رمز دوم همان کارت است. اگر شخصی شماره کیس شمارا داشته باشد هیچ کاری با پرونده شما نمیتواند انجام دهد مگر اینکه تاریخ تولد دقیق شمارا نیز بداند. در این صورت انگار کارت بانکی و رمز دوم در اختیار دارد.پس لازم به ذکر است که در حفظ اطلاعاتتان کوشا باشید.

بونافاید چیست؟

ماجرای بونافاید از لاتاری گرین کارت سال 2017 آغاز شد. به طور کلی طبیعی هست که سفارت های آمریکا از متقاضی چیزی را بخواهند که قبلا در هیچ جایی اعلام نشده است. بعد از حکم ممنوعیت سفر ایرانیان که اولین بار توسط ترامپ ابلاغ شد، دادگاه های آمریکا این حکم را مغایر با قانون ملیت و مهاجرت شناختند و بونافاید را به عنوان معافیت برای این حکم اعلام کردند. بونافاید همان اثبات رابطه با یک نهاد در آمریکا بود که به پذیرش دانشگاه یا پیشنهاد شغلی و رابطه خانوادگی محدود شد. بعد از مدتی پیشنهاد های شغلی به قرارداد های شغلی تغییر کرد و پذیرش دانشگاه بسته به دانشگاه و مقطع و رشته مورد قبول قرار میگرفت. در بازه ای از زمان رابطه خانوادگی محدود به افراد درجه یک بود و در بازه ای از زمان حتی پسر خاله و دختر دایی هم مورد قبول بودند. البته رفتار سفارت ها هم با یکدیگر در این مورد متفاوت بوده است. در حال حاضر که این مقاله نگاشته میشود بونافاید نیاز نیست و درخواست معافیت از حکم بن سوم باید همراه یک برنده لاتاری باشد که یک برنده لاتاری باید مشمول یکی از نه استثنای ابلاغ ریاست جمهوری شود .اما برای اطمینان بیشتر در لحظه مصاحبه با مشاور خود برای این موضوع ارتباط بگیرید.

در مورد قرارداد های مشاوره و انجام امور اداری برندگان لاتاری

مبلغ این قرارداد ها معمولا بسیار پایین هست که بین یک تا سه میلیون تومان بسته به کیس متغیر می باشد. تجربه ما نشان داده است که برخی عزیزان برای اینکه متحمل این هزینه نشوند، خودشان شروع به انجام و مراحل کاری را آغاز می کنند. با این نگاه که به زبان انگلیسی مسلط هستند، اما انجام دادن این مراحل تخصصی بیشتر از زبان انگلیسی نیاز دارد. سفارت ها به برندگان یک بار وقت مصاحبه اعطا می کنند که در همان وقت اگر همه چیز کامل باشد، برنده ویزا خواهد شد و اگرکامل نباشد یا مجبور به پیکاپ می شوید یا مجبور به اضافه کردن طول سفر یا مجبور به سفر مجدد که هر کدام از این راه حل ها از یک میلیون تا چند ده میلیون ممکنه بار هزینه ای به دوش شما داشته باشد. دریافت مشاوره صحیح می تواند فقط در بخش مدیکال برای شما صرفه جویی 200 دلاری در پی داشته باشد. یک برنده لاتاری در صورت اشتباه در روند اداری ممکنه وارد پروسه AP بشه که همین میتونه هزینه مدیکال مجدد و سفر مجدد برای این مدیکال به دوش برنده بزاره یعنی نفری حداقل 3 میلیون هزینه اضافی باید بپردازید. فرم DS یک فرم حقوقی است که فقط زبان انگلیسی برای تکمیل آن کافی نیست و بخش هایی در فرم هست که شما اگر فقط ترجمه کنید پاسخ خیر به اونها میدید اما باید پاسخ شما بلی باشه و همین پاسخ اشتباه برای شما هزینه و استرس به دنبال خواهد داشت.

انتخاب یک مشاور خوب می تواند شما را برای کاهش حداکثری هزینه ها و تسریع کار و آرامش خاطر کمک می کند.

برندگان لاتاری 2021 - تکمیلی

شما که الان برنده این دوره شدید باید بدانید که بر اساس ابلاغ ریاست جمهوری 9645 اقای ترامپ، جزء ویزای تحصیلی هیچ ویزایی برای ایرانیان صادر نمی شود. ابلاغ 9645 انقضا ندارد و تا زمانی که شخص رئیس جمهور یا دادگاه عالی آن را باطل نکند، لازم اجرا می باشد. ایالت هاوایی و کاخ سفید روی این ابلاغیه اختلاف حقوقی دارند و این اختلاف به دادگاه عالی بستگی دارد. در صورتی که دادگاه عالی رای به نفع هاوایی صادر کنه یا حداقل شرایط دریافت معافیت از این حکم رو تسهیل کند شما می توانید ویزا دریافت کنید. لازم است بدانید که دادگاه عالی موظف است تا ماه جون 2018 یا اواسط تیر 97 نتیجه رو اعلام کند( ممکن است الان که این مقاله را می خوانید اعلام شده باشد)
توصیه موسسه حامی مهاجر به شما این هست که طبق روال عادی نسبت به تکمیل فرم های DS اقدام کنید و منتظر باشید. اگر حکم به نفع هاوایی صادر شد که مصاحبه خود را انجام می دهید، اگر شرایط دریافت معافیت تسهیل شود موسسه حامی مهاجر به شما کمک خواهد کرد تا بتوانید ویزا را دریافت کنید، اما اگر حکم به نفع ترامپ صادر شود باز هم جای امید هست تا بتوانید ویزا بگیرید. تا سپتامبر 2021 شانس شما زنده خواهد ماند. همونطور که طی چند سال گذشته نیز در بین احکام ممنوعیت سفر ایرانیان، شهروندان ایرانی ویزا دریافت میکردند، این شانس برای شما هم زنده هست و توصیه میکنیم شما مطابق روند طبیعی فرم های سفارتی رو تکمیل و منتظر اعلام کارنتی باشید. بین حکم های ممنوعیت و تغییراتی که کاخ سفید روی آنها انجام میداد یا دادگاه ها جلوی احکام را میگرفتند بسیاری از ایرانیان بدون دردسر ویزا دریافت کردند، پس امیدوار باشید.
لازمه بدانید مدرک تحصیلی و کشور تولد و وضعیت تاهل و فرزندان مواردی هستند که اگر در اظهار آنها در فرم اولیه ثبت نام لاتاری، اشتباه کرده باشید، ممکن است شانس دریافت ویزا را از دست بدهید. باید بدانید اگر آخرین مدرک تحصیلی شما زیر دیپلم هست یا دیپلم بزرگسالان هست یا کمتر از دوازده سال تحصیل کرده اید و یا دیپلم فنی حرفه ای است شما در مصاحبه رد خواهید شد. البته راهکار هایی برای حل این مشکل هست که کارشناسان موسسه حامی مهاجر در این زمینه راهنمای شما خواهند بود. اما در زمینه وضعیت تاهل و فرزندان اگر اشتباهی در فرم اولیه داشتید و اظهار کذب کردید باید با این شانس خداحافظی کنید. این موارد که خدمتتون عرض کردیم مهمترین دلایل رد شدن پرونده های لاتاری است.

نظرات شما

در صورتی که نظری دارید این بخش را تکمیل کنید. اگر سوالی دارید در بخش پرسش و پاسخ مطرح کنید.

 1. عسل چینی کار
  ۱۸ ارديبهشت، ۱۳۹۸
  چرا جواب لاتاری ۲۰۲۰ کسانی که از طریق این موسسه ثبت نام کردند اعلام نمی کنید ؟
 2. حامی مهاجر در پاسخ عسل چینی کار گفته است :
  سلام تمامی جواب ها از طریق پیامک ارسال شده است. اگر هنوز جوابی دریافت نکرده اید با ما تماس بگیرید.
 1. ساکو امجدی
  ۱۹ ارديبهشت، ۱۳۹۸
  سایت اعلام نتایج لاتاری مسدوده؟چرا نمیشه رفت توی سایت؟
 2. حامی مهاجر در پاسخ ساکو امجدی گفته است :
  ترافیک سایت بالا بوده الان دسترسی وجود دارد
 1. سعید کریمی
  ۲۴ شهريور، ۱۳۹۸
  سلام من 2 فرزند دارم . دخترم 22 سالش هست و پسرم 8 سال سن دارد می خواستم بدونم ایا می توانم آن ها را همراه خودم ثبت نام کنم یا باید جدا ثبت نام انجام بشه ؟متشکر از پاسخگوییتون
 2. حامی مهاجر در پاسخ سعید کریمی گفته است :
  با عرض سلام فرزندان زیر 21 سال را می توانید به عنوان همراه خود ثبت نام کنید به همین جهت دخترتون باید یک ثبت نام جدا انجام دهد.
 1. کمال زارع قربان
  ۲۴ شهريور، ۱۳۹۸
  سلام این که میگن بعضی از استان های کانادا لاتاری داره صحت داره؟اصلا خود کانادا لاتاری داره؟
 2. حامی مهاجر در پاسخ کمال زارع قربان گفته است :
  با عرض سلام لاتاری در حال حاضر فقط مختص آمریکا می باشد و هیچ کشور دیگری ندارد ولی لازم به ذکر است کانادا یک سری برنامه مهاجرتی استانی دارد که یک سری قرعه کشی در آن ها صورت می گیرد ولی هیچ ربطی به لاتاری ندارد
 1. شهاب احمدی
  ۲۴ شهريور، ۱۳۹۸
  در جایی از ساییتتون نوشته بودید که در صورت نداشتن دیپلم باید 2 سال سابقه کار فنی داشته باشیم . من طراح صنعتی هستم میتوانم اقدام کنم ؟
 2. حامی مهاجر در پاسخ شهاب احمدی گفته است :
  با عرض سلام بله یک سری مشاغل اعلام شده در این مورد برای بررسی این مشاغل برای اطلاعات بیشتر در مورد تجربه کاری 2 ساله در مشاغل برنامه گرین کارت لاتاری کلیک کنید
 1. حنانه مورانلو
  ۲۴ شهريور، ۱۳۹۸
  سلام ثبت نام لاتاری در سایت شما چقدر هزینه دارد؟باید به دلار پرداخت کنیم ؟
 2. حامی مهاجر در پاسخ حنانه مورانلو گفته است :
  با سلام هزینه ثبت نام لاتاری برای هر نفر 100 هزار تومان می باشد و به ازای هر همراه مبلغ 20 هزار تومان اضافه خواهد شد برای اطلاعات بیشتر در مورد هزینه ثبت نام لاتاری کلیک کنید
 1. مریم سوهانکی
  ۲۴ شهريور، ۱۳۹۸
  سلام یم خواستم بدونم چطوری باید مطلع شوم نامه دوم من آمده یا نه من برنده سال پیش هستم .
 2. حامی مهاجر در پاسخ مریم سوهانکی گفته است :
  با عرض سلام برای اطلاعات بیشتر در مورد نامه دوم وقت سفارت برندگان لاتاری کلیک کنید
 1. Armannaghshbandi
  ۳۱ شهريور، ۱۳۹۸
  سلام، من ۱۷سالمه و پاسپورت ندارم و میخوام بدونم ک آیا میشه بدون پاسپورت ثبت نام کرد
 2. حامی مهاجر در پاسخ Armannaghshbandi گفته است :
  سلام خدمت شما متاسفانه طبق قانون جدید برای ثبت نام امیال حتما باید پاسپورت داشت دریافت پاسپورت 3 تا 7 روز کاری طول می کشد
 1. محمد امیری
  ۱۴ مهر، ۱۳۹۸
  با سلام، کسانی که در لاتاری برنده میشوند و ویزا را دریافت میکنند، چه مدت مهلت دارند تا وارد خاک آمریکا بشوند؟ و اینکه بعد از چه مدت اقامت در امریکا، میتونند دوباره به ایران برگردند؟
 2. حامی مهاجر در پاسخ محمد امیری گفته است :
  سلام خدمت شما تا 2 سال وقت خواهید داشت که برای دریافت گرین کارت آمریکا اقدام نمایید. به عبارتی تا قبل از زمان شروع لاتاری 2023
 1. جعفر شاه آبادی
  ۱۴ مهر، ۱۳۹۸
  هزینه ثبت نام اولیه لاتاری چقدر است؟
 2. حامی مهاجر در پاسخ جعفر شاه آبادی گفته است :
  با سلام برای فرد متقاضی 100 هزار تومان م باشد که به ازای هر همراه مبلغ 20 هزار تومان اضافه خواهد شد
 1. میلاد قلیزاده
  ۱۶ مهر، ۱۳۹۸
  سلام
  من دیپلم هنرستان دارم ک بخاطر شرایط سختم دربزرگسالان دیپلم هنرستانم گرفتم و هیچ کاری نتونستم انجام بدم ک سابقه کار داشته باشم کارم آزاد بوده راهی هست ک دیپلم هنرستانم قبول بشه؟
 2. حامی مهاجر در پاسخ میلاد قلیزاده گفته است :
  سلام شما ثبت نام نمایید در صورت برنده شدن این مشکلی قابل حل خواهد بود
 1. رزیتا ستاری بحری
  ۱۶ مهر، ۱۳۹۸
  سلام من پارسال لاتاری شرکت کردم و در سایت entrant status مراجعه میکنم و اطلاعات را عینا وارد میکنم ولی جواب نمیدهد لطفا راهنمایی بفرمایید
 2. حامی مهاجر در پاسخ رزیتا ستاری بحری گفته است :
  سلام اطلاعات شما به هنگام ثبت نام اشتباه وارد شده است
 1. ندا نادری
  ۱۷ مهر، ۱۳۹۸
  سلام.ممنون از راهنمایی های مفیدتون.برای ثبت نام لاتاری چه چیزهایی امتیاز محسوب میشه؟حتما باید سابقه ی کار داشته باشیم؟تمکن مالی هم مهم هست؟از زمانی که وارد امریکا بشیم میشه رفت سرکار؟برای چند ماه باید با خودمون پول ببریم؟ممنون میشم راهنماییم کنید
 2. حامی مهاجر در پاسخ ندا نادری گفته است :
  با سلام؛ راهکاری برای افزایش شانس برنده شدن لاتاری وجود ندارد. تنها می توان به ثبت نام دو شانسه اشاره کرد که فقط متاهلین می توانند این کار را انجام دهند. (یک بار آقا به عنوان متقاضی ثبت نام می کند و یک بار خانم). بله، اگر برنده لاتاری باشید می توانید در آمریکا کار کنید. برای اطلاعات بیشتر با موسسه ارتباط برقرار کنید.
 1. ایزدی
  ۱۷ مهر، ۱۳۹۸
  سلام خسته نباشید،میخواستم بدونم مشکل کم شنوایی در مصاحبه تاثیر داره و ممکنه رد کنن کسایی رو که این‌مشکل رو دارن؟
 2. حامی مهاجر در پاسخ ایزدی گفته است :
  با سلام؛ لطفا برای کسب اطلاعات با موسسه تماس بگیرید
 1. داوداحمدی
  ۱۹ مهر، ۱۳۹۸
  سلام
  من دانشجوی ترم اول هستم
  هنگام ثبت نام دیپلم وارد کنم؟؟
 2. حامی مهاجر در پاسخ داوداحمدی گفته است :
  با سلام، می توانید گزینه در حال تحصیل در مقطع فوق دیپلم یا لیسانس را انتخاب کنید
 1. ysmn dh
  ۲۰ مهر، ۱۳۹۸
  سلام ميخواستم بدونم كسي كه درحال تحصيل در مقطع پيش دانشگاهي هستش اگر توي فرم بزنه ديپلم ١٢ ساله بعد مدركش اماده بشه مشكلي بوجود مياد؟چون من اصل مدركم مهر به دستم ميرسه مهر سال بعد
 2. حامی مهاجر در پاسخ ysmn dh گفته است :
  با سلام؛ اصلا مشکلی نیست؛ چون در قوانین تحصیلی آمریکا چیزی به نام پیش دانشگاهی وجود ندارد. (دیپلم 12 ساله)
 1. پریناز
  ۲۰ مهر، ۱۳۹۸
  سلام و وقت بخیر. آیابعد از برنده شدن لازم هست که در آمریکا آشنا داشته باشیم؟
 2. حامی مهاجر در پاسخ پریناز گفته است :
  با سلام؛ خیر نیازی به آشنا در آمریکا نیست
 1. مینا
  ۲۱ مهر، ۱۳۹۸
  سلام
  من هنوز نتونستم جواب لاتاری 2020 پدرم رو ببینم تو سایت
  هرچقدر اون کد رو وارد کردم ارور میده هم برای من هم برای بقیه اعضای خانوادم و خودم از طریق ایمیل تونستم ببینم که برنده نشدیم
  ولی ایمیلی که برای پدرم دادیم رو فراموش کردیم و نشد که نتیجه رو ببینیم
  سال پیش با کد نتایج رو میشد دید ولی امسال به هیچ عنوان نشد و از طریق ایمیل مشخصات رو دیدم
  بدبختی اینه که سایتش حتی ایمیلی نمیده که کسی که ایمیلش یادش نیست بدونه برنده شده یا نه
 2. حامی مهاجر در پاسخ مینا گفته است :
  با سلام؛ شما می توانید وارد صفحه اعلام نتایج لاتاری شوید و اطلاعات پدرتان را در فیلد مربوطه پر نمائید، کارشناسان ما آن را بررسی خواهند کرد.
 1. شایسته
  ۲۲ مهر، ۱۳۹۸
  ایا پس از پذیرفته شذن در لاتاری نیازی به اعلام اسپانسر مالی در امریکا هست ؟ ایا اجباری هست ؟
 2. حامی مهاجر در پاسخ شایسته گفته است :
  با سلام؛ اجباری نیست، اما در صورت نداشتن اسپانسر باید تمکن مالی ارائه کنید
 1. محمد رضایی
  ۲۲ مهر، ۱۳۹۸
  برای هر نفر چه قدر هزینه بر میداردبعد برنده شدن درلاتاری. برای زندگی در آمریکا مسکن و...
 2. حامی مهاجر در پاسخ محمد رضایی گفته است :
  با سلام؛ می توانید برای کسب اطلاعات مقاله هزینه زندگی در آمریکا را مطالعه کنید. پس از برنده شدن مشاورین ما به شما کمک خواهند کرد
 1. sorayya
  ۲۳ مهر، ۱۳۹۸
  سلام من پاسپورت ندارم کارت آمایش دارم میتونم ثبت نام کنم ؟
 2. حامی مهاجر در پاسخ sorayya گفته است :
  با سلام؛ خیر نمی توانید بدون پاسپورت ثبت نام کنید
 1. یونس بابایی بندارتی
  ۲۵ مهر، ۱۳۹۸
  درود و خسته نباشید آیا در صورت برنده شدن باید حتما زبان انگلیسی بلد باشیم یا خیر؟در زمان مصاحبه چی؟
 2. حامی مهاجر در پاسخ یونس بابایی بندارتی گفته است :
  با سلام؛ خیر نیازی به بلد بودن زبان انگلیسی نیست. مصاحبه شما نیز ممکن است به زبان فارسی انجام شود
 1. سهند حقیقی
  ۲۶ مهر، ۱۳۹۸
  با سلام‌ وخسته نباشید.مرسی بابت انتقال اطلاعاتتون جهت خدمت به مردم
  میخواستم ببینم هزینه زندگی در امریکا به پای خودمون هستش؟
  بعد قبولی به پول ایران چقد باید پول داشته باشه؟متشکرم از راهنماییتون
 2. حامی مهاجر در پاسخ سهند حقیقی گفته است :
  با سلام؛ بله هزینه ها را باید خودتان پرداخت کنید. می توانید لیست هزینه زندگی در آمریکا را در وب سایت ما مشاهده کنید.
 1. امیر چگینی
  ۲۸ مهر، ۱۳۹۸
  سلام
  پس از برنده شدن در لاتاری حتما نیاز به یک اسپانسر که در امریکا زندگی میکند هست؟
 2. حامی مهاجر در پاسخ امیر چگینی گفته است :
  با سلام؛ یا نیاز به اسپانسر دارید یا باید تمکن مالی ارائه کنید
 1. اشکان ابراهیم
  ۱ آبان، ۱۳۹۸
  سلام
  اگه در لاتاری 2021 برنده بشیم و حتی تو مصاحبه هم قبول بشیم , آیا اونجا خودشون بهمون کار میدن یا باید از صفر همه چیو خودمون انجام بدیم و تا ی مدت از جیب خودمون بخوریم؟ اگه اینطوره حداکثر چه مبلغی نیازه تا اونجا بتونیم جا بیافتیم ؟؟ و یه سوال دیگه برای قبول شدن تو مصاحبه داشتن مدرک زبان الزامی است؟
 2. حامی مهاجر در پاسخ اشکان ابراهیم گفته است :
  با سلام؛ خیر خود شما باید برای خود کار پیدا کنید. خودتان باید بتوانید هزینه و مخارج زندگی را پرداخت کنید و به همین دلیل است که تمکن مالی و اسپانسر از شما می خواهند. مدرک زبان الزامی نیست و در صورت برنده شدن یا برای شما مترجم گرفته می شود یا ممکن است مصاحبه شما به زبان فارسی باشد.
 1. عباسی
  ۲ آبان، ۱۳۹۸
  سلام و خسته نباشید به تیم حامی مهاجر
  من برنده لاتاری 2020 هستم.مراحل اولیه فرم و ارسال مدارک به کنتاکی را انجام دادم و شماره کیس ام حدود 4000 است میخواستم بدونم برای فهمیدن زمان مصاحبه ام فقط باید منتظر ایمیل از سمت کنتاکی باشم؟ یا راه دیگری ام هست تا زمان حدودی شو متجه بشم که برای سفر ام برنامه ریزی کنم.
  ممنونم
 2. حامی مهاجر در پاسخ عباسی گفته است :
  با سلام؛ برای هر کیس نامبری یک وقت رزرو می شود و از طریق ایمیل به شما اطلاع رسانی خواهد شد.
 1. مینا
  ۳ آبان، ۱۳۹۸
  سلام. من قبلا عقد کردم و طلاق گرفتم. از شناسنامه ام هم اطلاعات ازدواجم حذف شده. یعنی الان مطابق شناسنامه مجرد هستم. میخواستم بدونم در فرم لاتاری باید بنویسم ازدواج نکردم یا بنویسم طلاق گرفتم؟ ممنون
 2. حامی مهاجر در پاسخ مینا گفته است :
  با سلام؛ اگر هیچ اطلاعاتی بر روی شناسنامه شما ثبت نشده است می توانید به صورت مجرد ثبت نام کنید
 1. علی دیزجی
  ۵ آبان، ۱۳۹۸
  از کجا باید اسپانسر پیدا کنیم؟
 2. حامی مهاجر در پاسخ علی دیزجی گفته است :
  با سلام؛ شما مجبور نیستید که برای لاتاری اسپانسر پیدا کنید. در صورت نداشتن اسپانسر می توانید تمکن مالی ارائه کنید.
 1. بابک سلطانی
  ۵ آبان، ۱۳۹۸
  با سلام و خسته نباشید
  بنده دوم آبان ماه ۹۸ برای تمدید پاسپورتم اقدام کردم و احتمال میدم بدلیل دو روز تعطیلی که در اواسط هفته هست پاسپورتم بدستم نرسه که تا روز آخر برای لاتاری ثبت نام کنم .خواستم بپرسم که اگر تا اون روز پاسپورت جدید بدستم نرسید آیا میشود که با همون شماره پاسپورت قبلی ثبت نام کنم یا خیر ؟
 2. حامی مهاجر در پاسخ بابک سلطانی گفته است :
  با سلام؛ اگر پاسپورت فعلی شما معتبر است می توانید با آن پاسپورت ثبت نام کنید. در غیر این صورت باید منتظر بمانید پاسپورت جدید به دستتان برسد
 1. داود احمدی
  ۶ آبان، ۱۳۹۸
  سلام
  ببخشید من دیپلم را در بزرگسالان گرفتم و الان دانشجوی ترم اول کارشناسی هستم آیا اینکه در بزرگسالان دیپلم گرفتم به مشکل بر میخورم؟؟
  ممنون
 2. حامی مهاجر در پاسخ داود احمدی گفته است :
  با سلام؛ خیر مشکلی برای شما بوجود نمی آید
 1. سعید
  ۷ آبان، ۱۳۹۸
  سلام
  ببخشید کسی که گرین کارت خودش پر کرده باشه بعد که قبول بشه پروندشو به شما بده هزینه وکالت پرونده گرین کارت برای این شخص چقدر میشه تا رفتن به خاک امریکا؟
  تشکر
 2. حامی مهاجر در پاسخ سعید گفته است :
  با سلام؛ می توانید با موسسه تماس بگیرید تا اطلاعات بیشتری از هزینه ها داشته باشید
 1. صدف فتحعلی
  ۸ آبان، ۱۳۹۸
  سلام
  اگر اسپانسر نداشته باشیم حداقل مبلغی که باید به عنوان تمکن مالی ارائه بدهیم چقدر است؟
 2. حامی مهاجر در پاسخ صدف فتحعلی گفته است :
  با سلام؛ می توانید مقاله تمکن مالی و اسپانسر را مطالعه فرمائید.
 1. داود توکلی
  ۱۲ آبان، ۱۳۹۸
  سلام میتونم بدونم که من از طریق مؤسسه شما ثبت نام نکردم بعد از قبولی در لاتاری میتونم از طریق مؤسسه شما اقدام به انجام مراحل خودم بکنم..؟

  لطف میکنید منو راهنمایی کنید. با تشکر از شما.
 2. حامی مهاجر در پاسخ داود توکلی گفته است :
  سلام خدمت شما بله مشکلی ندارد در صورت برنده شدن می توانید در ادامه مراحل کارتون رو به ما بسپارید.
 1. Ali
  ۱۹ آبان، ۱۳۹۸
  با سلام، من ۴۰ سال سن دارم در صورت قبولی آیا کاری برای من در آمریکا پیدا میشود؟ آیا میتوانم از الان دنبال یاد گرفتن تخصص یا حرفه ای باشم که اونجا به دردم بخوره؟
 2. حامی مهاجر در پاسخ Ali گفته است :
  با سلام؛ بله شما در صورت برنده بودن اجازه کار در آمریکا را خواهید داشت.
 1. Ashkan Soleimany
  ۲۱ آبان، ۱۳۹۸
  Slm javab Latari Kia barande shodan ch zamani moshakhas miad
 2. حامی مهاجر در پاسخ Ashkan Soleimany گفته است :
  با سلام؛ نتایج لاتاری 2021 در تاریخ 15 اردیبهشت 1399 اعلام می شود و مشتریان حامی مهاجر از طریق پیامک یا تلفن از وضعیت خود ملطع می شوند.
 1. Iman
  ۱۵ آذر، ۱۳۹۸
  ببخشید من دانشجوی ترم ۴ پزشکی هستم دانشگاه شهید بهشتی ایا بعد از قبولی میتونم معادل سازی کنم به دانشگاه های امریکا
 2. حامی مهاجر در پاسخ Iman گفته است :
  با سلام؛ برای کسب اطلاعات با موسسه تماس بگیرید
 1. nastaran
  ۱۷ آذر، ۱۳۹۸
  سلام عذر میخام حکم ترامپ مبنی بر عدم صدور ویزا برای ایرانیان شامل حال مهاجرین ساکن در ایرانم میشه
 2. حامی مهاجر در پاسخ nastaran گفته است :
  با سلام؛ خیر این حکم بن شامل شهروندان و متولدین کشور ایران می باشد.
 1. m
  ۱۷ آذر، ۱۳۹۸
  سلام در صورت قبولی در لاتاری برای چه کسانی میتونم تقاضای اقامت کنیم
 2. حامی مهاجر در پاسخ m گفته است :
  با سلام؛ در صورت قبولی و دریافت گرین کارت، می توانید برای خانواده درجه یک خود درخواست اقامت دهید
 1. nastaran
  ۱۹ آذر، ۱۳۹۸
  سلام عذر میخام با این اوصاف اتباعی که که فرزانداشون متولد شده ایران هستند طبق چیزی که شما میگید حکم صدور نشدن ویزا برای ایرانیان شامل حالشون میشه
 2. حامی مهاجر در پاسخ nastaran گفته است :
  با سلام؛ بله کسانی که متولد کشور ایران باشند، طبق قانون اجرایی رئیس جمهور آمریکا (بن سوم) در حال حاضر از دریافت ویزا منع شده اند. البته معافیت هایی نیز در این زمینه وجود دارد.
 1. m
  ۱۹ آذر، ۱۳۹۸
  سلام منظورتون از خانواده درجه یک همسرو فرزنده یا پدرو مادرم میشه و اگر پدرو مادر میشه چرا وقت ثبت نام اونا رو هراه خودمون نزدیم
 2. حامی مهاجر در پاسخ m گفته است :
  با سلام؛ بله پدر، مادر، فرزند و همسر از خانواده درجه یک می باشند. پدر و مادر نمی توانند در فرم زیر مجموعه شما قرار بگیرند. در صورت متاهل بودن و داشتن فرزند باید اطلاعات همسر و فرزند خود را در فرم وارد می کردید.
 1. MOHAMMAD KHEZRI
  ۵ دي، ۱۳۹۸
  سلام خسته نباشید عزیزان . ببخشید من امسال از طریق موسسه شما ثبت نام کردم . اما کسانی که نمیتوانند در خاک امریکا اسپانسر پیدا کنند چطور میتوانند این مشکل را حل کنند . شما راه حل برای این مشکل دارید ؟؟
 2. حامی مهاجر در پاسخ MOHAMMAD KHEZRI گفته است :
  با سلام؛ کسانی که نمی توانند اسپانسر در خاک آمریکا معرفی کنند باید بتوانند تمکن مالی کافی به دولت آمریکا ارائه دهند.
 1. رها
  ۱۲ دي، ۱۳۹۸
  سلام
  اگر کسی خدمت سربازی سپاه پاسداران خدمت کرده باشه ، احتمال زیاد در صورت برنده شدن در لاتاری نهایتا امکان گرفتن ویزا دارد؟
  یا اینکه در حال حاضر توی یکی از شرکتهای و هلدینگ های تابع بنیاد مستضعفان کارمند می باشد توی لاتاری در صورت برنده شدن رد میشه؟
  لطفا راهنمایی فرمایید.
  واینکه داستان جاب آفر چیه؟
 2. حامی مهاجر در پاسخ رها گفته است :
  با سلام؛ خدمت سربازی مشکلی برای دریافت ویزا ایجاد نمی کند. پیشنهاد شغلی یا همان جاب آفر می تواند به قوی تر شدن پرونده مهاجرتی شما کمک کند.
 1. mahyar
  ۱۲ دي، ۱۳۹۸
  با عرض سلام و خسته نباشید خدمت شما
  من در لاتاری ثبت نام کردم اما خانمم متقاضی هست (دو فرزند دارد) و از همسر قبلی ام که طلاق گرفتم 3 فرزند دارم باید فرزندان شخص متقاضی رو نوشت ؟؟
 2. حامی مهاجر در پاسخ mahyar گفته است :
  با سلام؛ اگر 3 فرزند شما همراه با خودتان و همسرتان زندگی می کنند، باید نام آنها را نیز وارد کنید. در غیر این صورت فقط فرزندان متقاضی باید وارد شود.
 1. حسین باقری
  ۱۷ دي، ۱۳۹۸
  سلام. اردیبهشت ماهِ۹۹ که نتایج برندگان لاتاری بیاد، معمولا چقدر زمان میبره واسه قرار مصاحبه تو سفارت؟
 2. حامی مهاجر در پاسخ حسین باقری گفته است :
  با سلام؛ به برندگان لاتاری یک شماره منحصر به فرد داده می شود که اصطلاحا به آن کیس نامبر گفته می شود. نسبت به کیس وقت مصاحبه سفارت مشخص می شود. به عنوان مثال کیس نامبر 2000 سریع تر از کیس نامبر 6000 مصاحبه می شود.
 1. حسین باقری
  ۱۷ دي، ۱۳۹۸
  و سوال دوم آیا حامی مهاجر تو مشهد هم شعبه داره؟
 2. حامی مهاجر در پاسخ حسین باقری گفته است :
  با سلام؛ خیر. دفتر مرکزی واقع در تهران می باشد و دفتر دیگری در شهر استانبول نیز دایر می باشد.
 1. ایمان ایمانی
  ۲۷ دي، ۱۳۹۸
  سلام.میشه راجب زبان هم بگین
  اینکه برا صدور ویزا مدرک زبان باید داشته باشیم؟
  اگه اره چه مدرکی و حداقل چ نمره ای
  ممنونم
 2. حامی مهاجر در پاسخ ایمان ایمانی گفته است :
  سلام وقت بخیر، سوالتون خیلی کلی هستش و گرفتن ویزا به یه سری شرایط بستگی داره لطفا با شماره 02148000969 تماس بگیرید همکارانم راهنماییتون میکنند.
 1. سجاد خوش رفتار
  ۲ بهمن، ۱۳۹۸
  سلام خدمت تیم قدرتمند حامی
  انشالله من برنده بشم پیشتون ثبت نام میکنم
  من مجردم و مجرد ثبت نام کردم اگه تا اومدن نتیجه یا بعد اومدن نتیجه تا موقع گرفتن گرین کارت ازدواج کنم اطلاعات کذب منظور میشه؟ یا از نظر اونا مسئله نداره ک تاریخ ازدواج بعد ثبت نام بوده؟ راهنمایی میفرمایید؟
 2. حامی مهاجر در پاسخ سجاد خوش رفتار گفته است :
  سلام وقت بخیر، مشکلی نداره و قابل حل هستش این موضوع.
 1. ل . هروی
  ۱۶ بهمن، ۱۳۹۸
  با سلام
  لطفا راهنمایی کنید برای دیدن کیس نامبرهای کارنت شده ( آخرین کیس نامبر کارنت شده تا کنون ) به کدام سایت باید رجوع کرد؟؟؟
 2. حامی مهاجر در پاسخ ل . هروی گفته است :
  سلام وقت بخیر، میتوانید به سایت ویزا بولتن مراجعه کنید.
 1. m
  ۲۵ بهمن، ۱۳۹۸
  سلام
  اجاره ی یک اتاق در امریکاچقدر هزینه داره؟
 1. سولماز.ص
  ۶ اسفند، ۱۳۹۸
  برای ارائه تمکن مالی گردش حساب ۳ ماهه یا ۶ ماهه میخوان یا فقط موجودی همون روز رو میخوان؟
 2. حامی مهاجر در پاسخ سولماز.ص گفته است :
  سلام وقت بخیر، بستگی به پروستون داره در بعضی مواقع گردش حساب هم لازمه برای اطلاعات بیشتر میتوانید با شماره 02148000969 تماس بگیرید همکارانم راهنماییتون میکنند.
ثبت دیدگاه