اشتراک مطلب

ثبت نام لاتاری تا ورود به آمریکا

امتیاز 4.46/5
مجله حامی مهاجر / مهاجرت و اقامت / اخذ اقامت آمریکا / لاتاری گرین کارت آمریکا چیست / ثبت نام لاتاری تا ورود به آمریکا
مقالات مرتبط
رزرو وقت مشاوره
میخواهید بدانید که آیا با شرایط فعلیتان امکان اخذ اقامت کدام کشور ها را دارید ؟ تکمیل فرم ارزیابی
سرفصل ها

ثبت نام لاتاری

برای ثبت نام لاتاری فرم DS-5501 را تکمیل میکنید، در این فرم محتوایی را تکمیل میکنید که پس از برنده شدن به آن وابسته خواهید بود. در فرم DS-5501 دو نوع اطلاعات از شما دریافت میشود. اول اطلاعاتی که هویتی است و پس از برنده شدن، حتی با وجود خطا در فرم DS-260 قابل اصلاح خواهد بود مانند نام و نام خانوادگی و تاریخ تولد، و اطلاعاتی که در صورت اشتباه در تکمیل آنها، حتی در صورت برنده شدن باید این شانس را فراموش کنید. اطلاعاتی مانند وضعیت تاهل و تعداد فرزند و در برخی شرایط، وضعیت تحصیلی شما! برای دسترسی به فرم DS-5501 به آدرس dvlottery.state.gov مراجعه کنید.

اعلام نتایج لاتاری

پس از ثبت نام لاتاری ( تکمیل فرم DS-5501 ) و پس از انتظار حدوداً شش ماهه، اعلام نتایج لاتاری در ماه می انجام میشود. در هنگام اعلام نتایج لاتاری سه حالت وجود دارد. یا برنده لاتاری شدید، یا برای آن دوره خاص انتخاب نشدید و یا با خطا در اعلام نتایج لاتاری مواجه خواهید شد. در صورت برنده شدن باید به نکات زیر توجه کنید.
 • شما یک شماره کیس دارید. این شماره کیس تعیین کننده زمان تقریبی وقت سفارت یا وقت مصاحبه شما در سفارت است.
 • مکان POST در انتهای فرم نتیجه به معنای محل سفارت برای قرار مصاحبه نیست.
 • داشتن یک شماره کیس شرط کافی برای دریافت ویزا نیست.

تکمیل فرم DS-260

پس از برنده شدن در لاتاری، اولین و مهمترین قدم برای یک برنده لاتاری، تکمیل فرم DS-260 است. این فرم در آدرس ceac.state.gov قرار دارد. در این فرم مطالبی از شما دریافت خواهد شد که به دلیل شدت اهمیت، شاید یک یا دو هفته تکمیل آن به طول بیانجامد. در مورد تکمیل فرم DS-260 محتاط باشید. این فرم همان فرمی است که در سفارت روی آن سوگند میخورید و امضاء میکنید و در صورت هر نوع مغایرت احتمال عدم دریافت ویزا را خواهید داشت. حتی اگر پس از چند سال هرگونه عدم صداقت شما روی DS260 اثبات شود میتواند منجر به لغو گرین کارت یا محکومیت شما ( در صورت سیتیزن بودن ) گردد.

کارنت شدن کیس شما

پس ازتکمیل فرم DS-260 باید منتظر باشید تا کیس شما در جریان اداری قرار بگیرد و یا به عبارتی کارنت شود. هیچ ایمیل یا تماسی دریافت نخواهید کرد. برای کنترل وضعیت کیس تان باید ویزا بولتن ها را دنبال کنید. برای کنترل ویزا بولتن ها باید به سایت وزارت امور خارجه آمریکا مراجعه کنید. دسته بندی IV و نوع ویزای DV .
برای در جریان قرار گرفتن از کارنتی کیس ها میتوانید اخبار ویزا بولتن ها را در کانال تلگرام موسسه حامی مهاجر دنبال کنید.

دریافت وقت سفارت

پس از کارنت شدن کیس، باید منتظر جایگزینی نامه اول با نامه دوم باشید. نامه اول همان نامه ایست که برنده شدن شمارا اعلام کرد و نامه دوم همان نامه ایست که وقت سفارت را از اداره کنسولگری وزارت امور خارجه آمریکا به شما اعلام میدارد. با دریافت وقت سفارت از KCC یا NVC باید آن را با سفارت تایید کنید. در غیر این صورت وقت شما ارزشی نخواهد داشت. گاها دیده شده که کنسول به اشتباه وقت به برندگان لاتاری داده است و در این صورت نیاز به مکاتبه با سفارت خواهد بود. به یاد داشته باشید پس از ارجاع کیس شما به سفارت، مرکز ملی ویزا و اداره کنسولگری وزارت امور خارجه آمریکا دیگر هیچ پاسخگویی به شما نخواهد داشت و در صورت هرگونه اشتباه تا قبل از این مرحله، قابل جبران نخواهد بود.

انتخاب شعبه پستی برای پیکاپ مدارک

پس از دریافت وقت سفارت از NVC یا KCC باید وقت ارائه شده را با سفارت تایید کنید، در طی همین مرحله شعبه پستی نیز مشخص خواهد شد. در آنکارا بیش از 30 شعبه پستی در دسترس است، شعبه ای را انتخاب کنید که به سفارت نزدیک تر باشد، اما درامارات فقط سه شعبه و در ایروان فقط یک شعبه در دسترس شماست تا بتوانید پروسه پیک آپ پاسپورت یا مدارک را با آن انجام دهید.

تهیه مدارک برای برندگان لاتاری

این مرحله آنقدر مهم است که اشتباه شما اگر به عدم دریافت ویزا منجر نشود قطعا باعث تحمیل هزینه هایی بیش از سه میلیون تومان برای پیک آپ و دراپ آف مدارک و وقفه در دریافت ویزا خواهد شد. اولین مهم در زمینه برندگان لاتاری و مدارک آنها این است که نیازی به مهر وزارت امور خارجه یا تایید دادگستری یا ... نیست و تنها ترجمه توسط مترجم کافیست. نکته دوم اینکه تفاوتی در بین سفارت ها نیز در این مورد وجود ندارد. ارسال مدارک برای هیچ سفارتی مورد نیاز نیست، در مورد سفارت آنکارا ارسال در چند سال گذشته اتفاق می افتاد که دیگر نیاز نیست.
 

واکسیناسیون برای مهاجرت

ساده ترین بخش از مهاجرت همین قسمت است، واکسیناسیون در انستیتو پاستور و ارائه برگه زرد رنگ به پزشک معتمد سفارت. اما ماجرا به همین سادگی نیست. بخشی از واکسن ها فصلی است مانند آنفولانزا و بخشی برای همه لازم الاستفاده. در انستیتو پاستور همه واکسن هارا برای شما نخواهند زد و به شما اعلام خواهد شد که نیازی به تمام واکسن های لیست ندارید. اما پزشک معتمد سفارت نقص را برطرف خواهد کرد و به دلار از شما هزینه دریافت خواهد کرد. نمونه این نوع واکسن، مننژیت است. برخی از واکسن ها در چند مرحله انجام میشوند. برگه واکسیناسیون نیاز به ترجمه ندارد و صرفا قابل ارائه به پزشک معتمد سفارت است. این برگه برای تمام پزشکان دنیا قابل استناد است. تمام اعضای خانواده باید واکسن هارا دریافت کنند.

رزرو هتل و پرواز برای وقت مصاحبه

موضوع ساده است. شما نیاز به یک مکان برای اقامت و یک بلیط دو طرفه برای شهری خواهید داشت که سفارت آمریکا در آن قرار دارد. اینکه چند روز باید قبل از وقت سفارت در شهر مورد نظر اقامت داشته باشید و چند روز بعد میتوانید به ایران برگردید کاملا بستگی به شرایط شما، شرایط کیس، شرایط وقت سفارت و ... دارد. در حالت کلی شما اجازه اقامت ده روزه در شهر محل سفارت آمریکا را خواهید داشت. انتخاب یک هتل مناسب در کاهش هزینه های شما بسیار حائز اهمیت است. نزدیک بودن هتل به سفارت،  به پزشک معتمد سفارت و البته نزدیک بودن به اداره پست جهت پیک آپ پست میتواند هزینه های شما را به شکل چشم گیری کاهش دهد.

سفارت و وقت ملاقات

چه زمانی در سفارت حاضر شویم؟ در سفارت چگونه با ما برخورد خواهد شد؟ سوالات بسیاری برای شما در این مورد وجود دارد. هزینه هر نفر در سفارت آمریکا 330 دلار است، این هزینه قابل استرداد نیست و همچنین در سفارت حق همراه داشتن وسایل ارتباطی نخواهید داشت. در سفارت حتی یک ماتیک نیز نمیتوانید همراه داشته باشید. فقط و فقط مدارک! یک سفارت بزرگ مثل سفارت آمریکا ترافیک کاری بیشتری دارد و تعداد افسر بیشتری در حال خدمت هستند. شما نهایتا یک نیم روز در سفارت معطل خواهید شد. چرا که شما یا ویزا را یکضرب دریافت خواهید کرد، یا رد خواهید شد، یا تحت روال اداری بیشتری قرار خواهید گرفت و یا به دلیل کسری مدارک از شما مدارک بیشتری درخواست خواهد شد.

پرداخت هزینه صدور گرین کارت

پس از دریافت ویزا باید هزینه صدور گرین کارت را بپردازید. در صورت عدم پرداخت هزینه صدور گرین کارت و پس از ورود به خاک آمریکا، گرین کارت را دیر دریافت خواهید کرد و نتیجه آن سردرگمی در خاک ایالات متحده خواهد بود. باید هزینه صدور گرین کارت با حساب معتبر بانکی آمریکایی پرداخت شود. نگران نباشید. این موضوع را ما برای شما انجام خواهیم داد. هزینه صدور گرین کارت در تاریخ نگارش این مقاله برای هر نفر 220 دلار است. به خاطر داشته باشید تا قبل از ورود به خاک ایالات متحده شما فقط یک دارنده ویزا هستید و در مرزبانی این حق وجود دارد که ویزای شمارا باطل کنند. توصیه میکنم به محض دریافت ویزا ابتدا هزینه صدور گرین کارت را پرداخت کنید و هرچه سریعتر اولین ورود خودتان را به خاک ایالات متحده انجام دهید.

سفر به خاک آمریکا

از کجا به آمریکا برم؟ چقدر پول ببرم؟ اول خودم برم بعد خانوادم رو ببرم؟ چقدر وقت دارم که برم؟ با چه پروازی برم؟ از کجا بلیط بخرم؟ کدام ایالت را انتخاب کنم؟ اصلا اونجا چکار کنم؟ کسی هست اونجا حمایتم کنه؟ این سوالات را در همین سایت در قالب مقالاتی پاسخ میدهیم.

نظرات شما

در صورتی که نظری دارید این بخش را تکمیل کنید. اگر سوالی دارید در بخش پرسش و پاسخ مطرح کنید.

 1. زهرا مختاری
  ۲۷ مرداد، ۱۳۹۸
  باسلام اگر بنده برنده لاتاری بشم نیاز به چه مقدار سرمایه دارم.که بتونم خودمو به امریکا برسونم
 2. حامی مهاجر در پاسخ زهرا مختاری گفته است :
  سلام خدمت شما ، به شرایط و این که از چه طریقی می خواهید اقدام کنید بستگی دارد
 1. مهدی دولت آبادی
  ۲۴ شهريور، ۱۳۹۸
  سلام می خواستم بدونم لاتاری فقط مختص آمریکا هست ؟اروپا یا کانادا ندارد؟
 2. حامی مهاجر در پاسخ مهدی دولت آبادی گفته است :
  با عرض سلام بله لاتاری فقط برای گرین کارت آمریکا می باشد و در حال حاضر کشور دیگری ندارد
 1. مهدی دولت آبادی
  ۲۴ شهريور، ۱۳۹۸
  سلام چه کشور هایی می توانند در لاتاری شرکت کنند؟ممنون میشم اگر پاسخ دهید
 2. حامی مهاجر در پاسخ مهدی دولت آبادی گفته است :
  با عرض سلام برای اطلاعات بیشتر در مورد زمان ثبت نام لاتاری کلیک کنید
 1. جمشید اسدی
  ۲۴ شهريور، ۱۳۹۸
  سلام چطوری می توان نامه دوم رو چک کرد؟
 2. حامی مهاجر در پاسخ جمشید اسدی گفته است :
  با عرض سلام باید با داشتن کانفیرمیشن نامبر به سایت اصلی لاتاری مراجعه کنید برای اطلاعات بیشتر در مورد نامه دوم وقت سفارت برندگان لاتاری کلیک کنید
 1. سوگند زهرایی فر
  ۲۴ شهريور، ۱۳۹۸
  در صورت تاخیر در ارسال فرم DS-260 چه مشکلی پیش خواهد آمد؟
 2. حامی مهاجر در پاسخ سوگند زهرایی فر گفته است :
  با عرض سلام هیچ مشکلی برای شما پیش نخواهد آورد
 1. فرهاد برزگر
  ۲۴ شهريور، ۱۳۹۸
  با عرض سلام می خواستم در مورد شرایط تحصیلات در هنگام ثبت نام لاتاری بپرسم ؟داشتن دیپلم و یا لیسانس تاثیری دارد؟
 2. حامی مهاجر در پاسخ فرهاد برزگر گفته است :
  با عرض سلام حداقل تحصیلات برای ارائه به سفارت آمریکا در صورت برنده شدن مدرک دیپلم می باشد برای اطلاعات بیشتر در مورد شرایط ثبت نام لاتاری کلیک کنید
 1. المیرا مصدق
  ۲۴ شهريور، ۱۳۹۸
  در صورت برنده شدن در لاتاری برای دریافت ویزا و رفتن به آمریکا چه قدر باید هزینه کرد؟
 2. حامی مهاجر در پاسخ المیرا مصدق گفته است :
  با سلام هزینه های متعددی مانند هزینه برای مصاحبه سفارت ، هزینه ی مدیکال و ...باید بپردازید برای اطلاعات بیشتر اعلام نتایج کلیک کنید
 1. سعید کریمی
  ۲۴ شهريور، ۱۳۹۸
  سلام چگونه می توان نتایج لاتاری را دید؟
 2. حامی مهاجر در پاسخ سعید کریمی گفته است :
  سلام برای اطلاعات بیشتر در مورد اعلام نتایج لاتاری کلیک کنید توضیحات مفیدی وجود دارد
 1. سوگند زهرایی فر
  ۲۴ شهريور، ۱۳۹۸
  می خواستم بدونم سایز عکس لاتاری باید به چه صورت باشه ؟
 2. حامی مهاجر در پاسخ سوگند زهرایی فر گفته است :
  با سلام خدمتم شما عکس به شکل مربع و طول 600 پیکسل تا 1200 پیکسل مورد قبول است جهت توضیحات بیشتر در مورد شرایط عکس لاتاری کلیک کنید
 1. کمال زارع قربان
  ۲۴ شهريور، ۱۳۹۸
  سلام چه مدارکی برای اسپانسر لاتاری نیاز هست؟
 2. حامی مهاجر در پاسخ کمال زارع قربان گفته است :
  با عرض سلام برای مطالعه لیست مدارک اسپانسر برندگان لاتاری ( فرم I-134 ) کلیک کنید
 1. مهدی دولت آبادی
  ۲۴ شهريور، ۱۳۹۸
  آبا برای مصاحبه حتما باید ویور داشته باشیم؟
 2. حامی مهاجر در پاسخ مهدی دولت آبادی گفته است :
  خیر، طبق اعلام دفتر امور کنسولی سفارتخانه های امریکا چند ماه بعد از رای دیوان عالی امریکا، تحت هیچ شرایطی متقاضی انواع ویزا مهاجرتی و غیر مهاجرتی امریکا و حتی وکیل متقاضی ویزا امریکا مجاز به تهیه و ارسال هیچ نوع مدرک تحت عنوان ویور نمی باشد.
 1. شهاب احمدی
  ۲۴ شهريور، ۱۳۹۸
  سلام اگر امکان دارد می خواستم بدونم برای ثبت نام لاتاری چه اطلاعاتی باید ارایه دهیم ؟باتشکر
 2. حامی مهاجر در پاسخ شهاب احمدی گفته است :
  با سلام خدمت شما برای مطالعه بیشتر در مورد ثبت نام لاتاری کلیک کنید
 1. یوزر جدید
  ۲۷ شهريور، ۱۳۹۸
  سلام بنده در حال خدمت سربازی هستم اگه برنده بشم میتونم بدون کارت پایان خدمت برم به امریکا؟؟
 2. حامی مهاجر در پاسخ یوزر جدید گفته است :
  سلام برای خروج از کشور به مشکل می خورید که باید وثیقه بگذارید
 1. شهاب احمدی
  ۲ مهر، ۱۳۹۸
  سلام هزینه پاسپورت چقدره؟
 2. حامی مهاجر در پاسخ شهاب احمدی گفته است :
  سلام بله داشتن پاسپورت برای ثبت نام لاتاری 2021 الزامی است ولی نگران نباشید مراحل دریافت پاسپورت زیاد پیچیده نیست برای مطالعه بیشتر در مورد مراحل دریافت پاسپورت کلیک کنید
 1. شیما فاتحی
  ۶ مهر، ۱۳۹۸
  سلام میخواستم ببینم من ۲۲ سالمه می خواستم بدونم میتونم در لاتاری ثبت نام کنم یا نه و بعنوان اسم همراه باید چکسی رو بنویسم
 2. حامی مهاجر در پاسخ شیما فاتحی گفته است :
  اگر مجرد هستید باید تنها ثبت نام کنید اگر متاهل هستید و دارای فرزند باید به عنوان همراه ثبت کنید
 1. ملیکا زند
  ۱۳ مهر، ۱۳۹۸
  سلام
  میخواستم بدونم با داشتن نامزد که عقد رسمی فعلا صورت نگرفته وضعیت تاهل رو چی باید زد؟
 2. حامی مهاجر در پاسخ ملیکا زند گفته است :
  با سلام باید مجرد بزنید.
 1. علی جعفری
  ۱۳ مهر، ۱۳۹۸
  سلام هزینه ثپت نام چقدر هس وایا همراهان هم باید هزینه بدهند چقدر
 2. حامی مهاجر در پاسخ علی جعفری گفته است :
  سلام خدمت شما هزینه ثبت نام لاتاری در سایت ما برای فرد متقاضی 100 هزار تومان می باشد که به ازای هر همراه مبلغ 20 هزار تومان اضافه خواهد شد.
 1. شاهرخ
  ۱۵ مهر، ۱۳۹۸
  سلام من لیسانس دارم اگر در لاتاری برنده و موفق به ورود به خاک آمریکا شوم، آن وقت در آمریکا چه کاری میتوانم انجام دهم؟ آیا مشخص شده است؟
 2. حامی مهاجر در پاسخ شاهرخ گفته است :
  سلام بستگی به وضعیت و شرایط خودتون داره و باید از مشاوران و متخصصان مربوطه اطلاعات بگیرید
 1. علی
  ۱۶ مهر، ۱۳۹۸
  سلام من و همسرم هرکدوم جداگانه میتونیم ثبت نام کنیم و به عنوان همسر هم دیگرو انتخاب کنیم؟ یا فقط یک نفرمون میتونه ثبت نام کنه.؟ممنون میشم راهنمایی کنید.
 2. حامی مهاجر در پاسخ علی گفته است :
  سلام بله می توانید دو بار ثبت نام کنید یک بار شما به عنوان متقاضی اصلی ثبت نام می کنید و همسر خود را به عنوان همراه ثبت می کنید و یک بار نیز همسر شما به عنوان متقاضی اصلی ثبت نام می نماید و شمار ار به عنوان همراه ثبت می کند
 1. آریا
  ۱۷ مهر، ۱۳۹۸
  سلام. میخواستم بدونم کسی که برنده میشه و کارت سبز آمریکا رو میگیره، ملیت ایرانو از دست میده و دیگه نمیتونه به ایران برگرده؟ممنون
 2. حامی مهاجر در پاسخ آریا گفته است :
  با سلام، خیر. شما می توانید هر زمانی که بخواهید به ایران برگردید
 1. زری
  ۱۸ مهر، ۱۳۹۸
  سلام وقتتون بخیر .سر جمع میشه از ابتدا برای ثبت نام تا انتها در صورت قبول شدن مبلغی که باید هزینه کرد رو بگید .برای ثبت نام و ویزا و گرین کارت و هرچیزی که نیاز به به هزینه کردن در این راه هست.و آیا اینکه که میگن یه سری از هزینه ها نیازی به پرداخت نیست و کشور آمریکا حمایت میکنه صحت داره یا شایعه است؟و سوال دیگه اینکه در صورت برنده شدن و انجام تمامی امور برای داشتن شغل و خانه تو آمریکا تسهیلاتی هم هست یا باید همه رو خودمون پرداخت کنیم؟
 2. حامی مهاجر در پاسخ زری گفته است :
  با سلام؛ اطلاعاتی که شما می خواهید را متاسفانه نمی توان در یک نظر خلاصه کرد، لطفا برای کسب اطلاعات با موسسه تماس بگیرید.
 1. Hassan Zia
  ۱۸ مهر، ۱۳۹۸
  ميشه از اين طريق براي ادامه تحصيل پزشكي مهاجرت كرد؟ به نظرتون اونجا واحدهاي كه تو ايران گذرونديم قابل قبوله يا نه؟ تحصيل رايگان داره؟
 2. حامی مهاجر در پاسخ Hassan Zia گفته است :
  با سلام؛ می توانید برای ادامه تحصیل ثبت نام کنید؛ اما می توانید از طریق تحصیل در آمریکا اقدام کنید و شانس بیشتری نیز خواهید داشت. برای اطلاعات بیشتر با موسسه تماس بگیرید.
 1. Hassan Zia
  ۱۸ مهر، ۱۳۹۸
  ميشه از اين طريق براي ادامه تحصيل پزشكي مهاجرت كرد؟ به نظرتون اونجا واحدهاي كه تو ايران گذرونديم قابل قبوله يا نه؟ تحصيل رايگان داره؟
 2. حامی مهاجر در پاسخ Hassan Zia گفته است :
  بله می توانید. بله مدارک شما باید ترجمه گردد. تحصیل در آمریکا برای برنده لاتاری رایگان می باشد.
 1. sanaz
  ۱۹ مهر، ۱۳۹۸
  با سلام ؛ می خواستم بدونم برای ثبت نام ، اعتبار پاسپورت باید چقدر باشه ؟ یعنی ۴ ماه کافی هست یا نیاز به تمدید هست؟
 2. حامی مهاجر در پاسخ sanaz گفته است :
  با سلام؛ در هنگام ثبت نام پاسپورت شما نباید منقضی شده باشد. بله 4 ماه کافی است و در صورت برنده شدن کارنشاسان ما مکاتبات لازم را برای شما انجام خواهند داد
 1. میثم رضائی
  ۲۱ مهر، ۱۳۹۸
  آیا سایت https://dvlottery.state.gov/ تنها به زبان انگلیسی هست یا تنظیمان زبان فارس هم دارد؟
 2. حامی مهاجر در پاسخ میثم رضائی گفته است :
  با سلام؛ خیر تنها به زبان انگلیسی می باشد.
 1. مهدی دیکینی
  ۲۲ مهر، ۱۳۹۸
  سلام خسته نباشید یه کم بیشتر میشه توضیح بدید در مورد لاتاری فقط اقامت آمریکا رو میدن یا کار هم میدن من ليسانس معماری دارم و 24سالم هستش
 2. حامی مهاجر در پاسخ مهدی دیکینی گفته است :
  با سلام؛ در صورت برنده شدن و دریافت ویزا اقامت آمریکا را کسب می کنید و همچنین اجازه کار و تحصیل تقریبا رایگان خواهید داشت
 1. میثم رضائی
  ۲۲ مهر، ۱۳۹۸
  با سلام، اگر ما تو سایت شما حامی مهاجر برای لاتاری ثبتنام کنیم، چگونه اطلاعات و مشخصات ما در سایت اصلی لاتاری https://dvlottery.state.gov درج و ثبت خواهد شد؟
 2. حامی مهاجر در پاسخ میثم رضائی گفته است :
  با سلام؛ اطلاعاتی که شما در وب سایت ما وارد می کنید به دست کارشناسان می رسد و آن اطلاعات در وب سایت رسمی بارگذاری می شود.
 1. مینا اسکندری
  ۲۲ مهر، ۱۳۹۸
  سلام خسته نباشید. من پاسپورتم رو سه سال پیش گرفتم اون موقع مجرد بودم حالا متاهلم. پاسپورتم اعتبار داره و می تونم باهاش ثبت نام کنم اما اولین سفر خارجی که بخوام برم باید برم تعویض کنم و اجازه محضری همسرم رو هم بگیرم. این مساله مشکل پیش نمیاره؟ یعنی الان با پاسپورتی ثبت نام کنم که اعتبار داره ولی اطلاعاتش قراره تغییر کنه
 2. حامی مهاجر در پاسخ مینا اسکندری گفته است :
  با سلام؛ با اطلاعات پاسپورتی که در اختیار دارید ثبت نام کنید، در صورت برنده شدن و تغییر پاسپورت ما مکاتبات لازم را برای شما انجام خواهیم داد
 1. نادر بخشی
  ۲۲ مهر، ۱۳۹۸
  با سلام می خواستم بدونم همراهان هم باید در زمان ثبت نام پاسپورت داشته باشن .
  مثلا فرند من 7 ستاشه وپاسپورت نداره و همسرم نیز پاسپورتش منقضی شده .
 2. حامی مهاجر در پاسخ نادر بخشی گفته است :
  با سلام؛ خیر نیازی نیست. فقط متقاضی ثبت نام باید پاسپورت داشته باشد
 1. میم تاب
  ۲۷ مهر، ۱۳۹۸
  سلام می خواستم بدونم اگر پاسپورتم منقضی شه باشه و بخواهم ثبت نام کنم چه اقدامی باید صورت بدم با توجه به زمان باقی مانده امکان اخذ پاسپورت جدید نیست. میشه تاریخ انقضا را اشتباه وارد کنم تا ثبت نام انجام بشه و بعد جهت اخد پاسپورت اقدام کنم؟
 2. حامی مهاجر در پاسخ میم تاب گفته است :
  با سلام؛ باید برای دریافت پاسپورت جدید اقدام نمائید.
 1. امیر ملتجی
  ۵ آبان، ۱۳۹۸
  (انتخاب شعبه پستی برای پیکاپ مدارک) میتونید در این مورد بیشتر توضیح بدید کلا متوجه نشدم چیه
 2. حامی مهاجر در پاسخ امیر ملتجی گفته است :
  با سلام؛ این انتخاب بستگی به خودتان خواهد داشت. می توانید برای اطلاعات بیشتر با موسسه تماس بگیرید.
 1. شاهرخ
  ۱۱ آبان، ۱۳۹۸
  سلام من لیسانس دارم اگر در لاتاری برنده و موفق به ورود به خاک آمریکا شوم، آن وقت در آمریکا چه کاری میتوانم انجام دهم؟ آیا مشخص شده است؟
 2. حامی مهاجر در پاسخ شاهرخ گفته است :
  با سلام؛ در صورت برنده بودن و وارد شدن به خاک آمریکا شما اجازه ادامه تحصیل و اجازه کار خواهید داشت. این کاملا به تصمیم خودتان بستگی خواهد داشت
 1. بابک
  ۶ آذر، ۱۳۹۸
  سلام.برای سفارت در ابوظبی باید مدارک پست شود ؟ و چه مدارکی را باید پست کرد و به چه ادرسی؟
 2. حامی مهاجر در پاسخ بابک گفته است :
  با سلام؛ لطفا با موسسه تماس بگیرید تا بتوانید با مشاور مربوطه مشورت کنید.
 1. mahyar
  ۲۲ آذر، ۱۳۹۸
  سلام اگر تعداد فرزندان رو اشتباه وارد کرد از قرعه کشی حذف میشیم؟
 2. حامی مهاجر در پاسخ mahyar گفته است :
  با سلام؛ خیر از قرعه کشی حذف نمی شوید، اما ممکن است در صورت برنده شدن در مصاحبه سفارت با مشکل مواجه شوید. با این حال در صورت برنده شدن ما می توانیم به شما مشاوره دهیم.
 1. محمدرضا قبادی
  ۱۸ دي، ۱۳۹۸
  با سلام. من 18 ساله هستم و امسال دیپلم تجربی میگیرم. درصورت برنده شدن، برای ادامه تحصیل دررشته پزشکی باید امتحان بدم؟ هزینه ی زندگیم در هنگام تحصیل باید از ایران تامین بشه یا میتونم کار کنم؟
 2. حامی مهاجر در پاسخ محمدرضا قبادی گفته است :
  با سلام؛ در صورت برنده شدن در لاتاری می توانید ادامه تحصیل داشته باشید. هزینه های زندگی قبل از وقت مصاحبه باید بتوانید تمکن مالی ارائه دهید که توان حمایت از خود را دارید.
 1. حامد روشن
  ۲۸ دي، ۱۳۹۸
  سلام.. ثبت نام لاتاری به صورت آنلاین در موسسه شما چه قدر صحت و دقت داره.. یعنی کارشناس های محترم اگر مشکلی باشه حین ثبت نام مراجعین به آنها اطلاعی داده میشه
 2. حامی مهاجر در پاسخ حامد روشن گفته است :
  سلام وقت بخیر، شرکت حامیمهاجر معتبر ترین شرکت در زمینه مهاجرتی میباشد و در صورت وجود هر مشکلی حتما رسیدگی میکنند.
 3. حامی مهاجر در پاسخ حامد روشن گفته است :
  سلام وقت بخیر، شرکت حامی مهاجر معتبر ترین شرکت در حوزه مهاجرتی می باشد و هر مشکلی که باشه همکارانم حتما پیگیری میکنند.
ثبت دیدگاه